ÄRA RAISKA AEGA OODATES SEDA “MISKIT”, LOO SITUATSIOON JA LOO ISE SEE “MISKI”!/DON’T WAIST YOUR TIME BY WAITING THAT “SOMETHING”, CREATE THE SITUATION AND THAT “SOMETHING” YOURSELF

POSTITUS ON NII EESTI KUI KA INGLISE KEELES/POST IS IN ESTONIAN AND IN ENGLISH BELOW

7.07.2017-14.07.2017 Minu AMAZING nädal! 🙂

On jälle möödunud väga kiirelt, kuid üli põnevalt minu jägrmine nädal täis huvitavaid pakkumisi ja võimalusi. Ka praegu seda postitust kirjutades valdavad mind üüratult suured emotsioonid. Just see tõttu, et kui kaugele ma olen jõudnud just enese arendamisega ja seda kõike, sest kõigest kolm aastat tagasi ma otsustasin kardinaalselt kõike muuta!! See milline power on meie mõtteviisil meie üle on üüratu ja veendund selles üha enam.

Ennem kui ma edasi liigun, siis soovin veel tänada kõiki, kes mulle kirjutasid, peale minu eelmist blogipostitust. Seda on nii hea kuulata, et midagi mis ma teen, mõjutab ka teisi inimesi kasvõi lihtsalt lugedes.

Lähemalt minu nädalast:

Eelmisel reedel 7.07 käisin ma uurimas Erasmus+ projektide kohta Euroopa noored.

Minu lapsepõlve tuttav tegeleb noortega ja leppis mulle kokku kohtamise Erasmus+ inimesega, kes annab  informatsiooni, kuidas luua erinevaid projekte just noortele, mis tagaks noorte ettevõtlikust ja edaspidist jätkusuutlikust. Sellest projektist ja võimalusest kuuldes otsustasin ma kohe uurima ja tegutsema hakata! Selliste projektidega näen ma suuremaid võimalusi haarata rohkem noori, kes oma potensiaalist elus teadlikud peavad olema ning põhi tõdedest õnneliku elu ja edu saavutamiseks. Et seda projekti ellu viia, peab olema meeskonnas vähemalt neli liiget ning kuna projekt on rahvusvaheline siis leidma ka teisest riigist neli liiget veel, kes töötaksid sama eesmärgi nimel. Hetkel otsingi ma tiimi kellega koos saaksime luua midagi ägedat noortele! Tiimi sobivad kuni 30ne aastased noored. Kui leiad, et see on midagi põnevat Sinu jaoks palun saada mulle email (tenistediana@gmail.com) ja paneme tiimi ja pead kokku! :))

Hetkel tunnen, et olen just õiges kohas ja teen õiget asja. Ma olen küll alles 24 aastane ja terve elu veel ees, aga hetkel tundub nagu oleks just nii paljud “need asjad” välja mõeldud, mis mind just veel isegi hiljuti ärevust tundma panid. Et just see, et kas ei leita kohta elus või midagi millepärast sa ootad, et hommikul saaks juba ärgata. Veel paar kuud tagasi ma poleks osanud arvata, et kõigest paari kuu jooksul selline rahu äkki valdab. Olles noored ja tupikus sellega, et leida oma koht ja see “õige” tunne tekitab palju survet ja rahulolematust.

Ma olen täielikult pühendunud nüüd oma seminaride korraldamisele ning, et neid jõutsalt edasi arendada, olen otsustanud ka oma kinnisvaraportaali osaluse Hispaanias ära müüa Interhomes Online Networking Property Portal. Ma tunnen, et see oli õige otsus, sest kui millegi juures täie südame ja kirega ei ole, siis on see lihtsalt raha järgi jooksmine ja sel juhul räägisin ma endale vastu kui õpetan inimesi elama nii, et ei vihataks esmaspäevi ega oodataks ka reedeid ainult. Mul on palju ideid ja suur visioon oma seminaride korraldamisega. Tõesti amazing, mis võib kõigest kuu või kahe jooksul juhtuda.

Kõige suurem ja aktiivsem töö hakkabki pihta Septembris, kui kõik on saanud puhata ja suve nautida. Hoidke silma peal Diana Teniste Facebooki lehel ning olge kursis toimuvaga!

Sellel nädalal oli mul ka kaks seminari.

Üks teemal: Kuidas seada motiveerivaid eesmärke

19959411_1448495385211380_1379090545061803098_n

Ning teine : Sammud edu poole!

19959439_1450355938358658_3095510144914252651_n.jpg

Suur aitäh Teile Kõigile, kes osalesite minu seminaridel! Nii lahe, et erinevatest valdkondadest erinevad inimesed tulevad kokku ja nad päriselt kuulavad ja arutlevad kaasa ja töötavad kaasa. Just see, et erinevad inimesed tulevad on ka minu enda isiklikule arengule ja kogemusele väga hinnaline. Seminarile sattus ka üks Eesti tuntud laulja, kes mulle ka järgmisel päeval kirjutas ja samuti hinnalist tagasisidet jagas.

Tagasiside põhjal on läinud mõlemad seminarid hästi ning mis kõige vägevam on see, et on ka inimesi, kes tulevad ka teist korda mind kuulama. Väga lahe oli kui teisipäeva õhtul mulle kirjutati, et rahvas arutas minu mõtteid ka pärast üritust. Enamik osa tagasisdest kirjutatakse kommentaare, kuidas just minu enda rõõmus olek ja see, kuidas ma oma teadmisi edasi kannan teeb asja huvitavaks. Ka eile peale seminari tuldi juurde ja öeldi, et kui ma rääkisin neile oma loo, kus ma kõigest kolm aastat tagasi olin, tupikus ja täiesti teine inimene, et täna seda on raske uskuda. Selline tagasiside annab powerit juurde ja lahe on näha, kuidas peale igat seminari näen ma ka endas arengut ja muutusi. Ma ei enneta, mis inimestele meeldib vaid ma võtan neid kuulda ja teen alati muudatusi, et asi oleks veelgi vägevam, motiveerivam, kasulikum ja põnevam.  Üks mida ma teen on see, et ma ei lase inimestel rahulikult lihtsalt kuulata. Esimene samm muutuste poole ongi just oma mugavustsoonist välja tulemine. Ma annan tihti ka teistele sõna ja lasen ka neil omavahel arutada. Seni olen ma teinud selle kohustuslikuks, sest kui sa lähed juba sellisele üritusele siis võta kõik mis võtta annab. Kuskilt peab ühe pisikese sammu tegema. Ja mõelge sellele, kui paljud teist mõtlevad mida keegi teist arvab?

Nüüd olles vastanud sellele küsimusele jaatavalt siis mõtle kas teistel on üldse aega sinust mõelda? Ei ole! Me enamus oleme liiga hõivatud sellega, et mõtleme mis keegi meist arvab. Seega ära karda, kellegil pole aega Sinust arvata! 😉 Seega soovingi ma tuua välja selliseid pisikesi julgustükke, mis paljude jaoks tunduvad suured, aga kui nendest üle saada oled sa juba õigel teel. Just need pisikesed julgustükid võivad saatuslikuks saada. Mõtle sellele millise võimaluse sa hiljtui kasutamata jätsid hirmu pärast? Hirmud on kõigest illusioon mida me endale loome. Pannes end olukordadesse, kus sa seisad hirmuga silmitsi, saadki sa sellest võitu! 😉 ( NB! MA EI PEA SIIN SILMAS KALJULT ALLA HÜPPAMIST EGA MUID SURMAGA LÕPPEVAID VIISE :))))) )

Minu kahel esimesel seminaril käis üks väga kift naine. Naine, kellel on juba palju elutarkust ja edu saavutatud. Kui kuulda, et ka sellised inimesed tulevad tagasi ja ütlevad, et said mult ka uusi mõtteid on ülimalt ÄGE! Peale seminari kirjutas Ta mulle ning ütles, et tal on huvitav koostöö pakkuda. Täna hommikul me kohtusime ühes tema kohvikus, mis oli meeletult hubane ja mõnus koht. Ta rääkis mulle, et kuna minus kiirgab just seda positiivsust ja on võime inimesi motiveerida ja inspireerida, siis pakkus ta mulle ka ühe super võimaluse, et ka tema kohvikus teha selliseid enesearengu õhtuid. Selliseid, kus inimesed tulevad kokku naudivad head snäkki ja jooki ning veedavad ühe ülimõnusa ja inspireeriva õhtu. Seda mõtet kuuldes ma vaatasin ringi ja juba vaimusilmas kujutasin ette seda naeru, ebamugavus tunnet kuna peavad tegema asju mängude näol, mida igapäev ei teeks ja seda lõpp tulemust, kuidas inimesed lahkuvad ja tunnevad end vägevalt ja inspireeritult.

Neil on sarnaseid õhtuid tihti leia veebileht: Kuusk Hernesto Facebooki leht: Kuusk Hernesto Facebook. Kuusk Hernesto on üli mõnus ja hubane koht ka sõpradega aega veetmiseks ning niisama einestades.

Kuusk Hernesto

 

Kõigest paar kuud tagasi tekkis mul mõte hakata pihta oma seminaridega ja nüüd ma lihtsalt juba JOOKSEN. Igast nurgast tuleb kuskil midagi uut, igal seminaril jään silma kellegile, kes jälle pakub midagi uut. Nii palju huvitavaid pakkumisi ja nii palju tagasisidet, mis näitab, et jah MUL ON seda mis vaja, et ka teistele inspiratsiooni jagada.  Klikates meeldib ka minu Facebooki lehele Diana Teniste, oled kursis kõikide toimuvate üritustega.

Nüüdseks on mul juba kolm koostööparnerit kõigest 1,5 nädala jooksul. Esimesest kirjutasin ma oma eelnevas blogis Companion.

Minu kolmas koostööpartner pakkus mulle välja vägeva idee, mida pakkuda lisaks gümnaasiumitele, kus ma rääkimas käin. Korraldada võistlus ning saata parimad Londonisse just sellisele suuremale seminarile, kust koguda motivatsiooni ja uusi mõtteid ning kus kohata palju huvitavaid inimesi. TUTVUSED LOEVAD! 🙂 Kirjutan ka sellest pikemalt Septembris, kui jälle koolides käima hakkan. Kordan siin veel üle, et GÜMNAASIUMITELE ON MINU LOENGUD ALATI TASUTA! Kui mõned kuud tagasi mõtlesin, et pean saama rikkaks, et anda tagasi maailmale siis seni kuni miljonär veel ei ole olengi leidnud endale viisi, kuidas anda tagasi ja see ongi selle kõige tähtsama teadmise jagamine, mis tegelikult SIND elus edasi viib. Küsi ükskõik milliselt edukalt inimeselt, et kuidas ta sinna sai. Vastus on alati sama ENESEKINDLUS JA ENESEUSK, HIRMUDE IGNOREERIMINE JA TEGUTSEMINE.

Viimasel seminaril rääkisin ma viie sekundi reeglist. Proovi üht head lihtsat nippi. Kui soovid hommikul õigeaegselt ärgata siis loe alarmi kuuldes 5,4,3,2,1 ja lihtsalt tõuse. See on väike asi, mis toob palju muutusi. Meie aju on disainitud looma meile mugavaid viise ning meid välja rääkima olukordadest ning kõhklusi tekitama. Lugedes need numbrid just 5,4,3,2,1 ja teguste, ei anna sa aega oma ajul mõelda vabanduste peale ning end ümber rääkida. Selliste väikeste asjade ja sammudega loodki sa endale kõige suuremaid võimalusi just sellepärast, et sa lähed ja teed selle ära mitte ei räägi end mõtteis ümber. PROOVI! 🙂

Mul on tulemas ka järgmine üritus : Kodu garaažist Eesti turule. Oma edulugu (Capster-Ninaloputusvahend) ja teadmisi ning nõuandeid tuleb jagama Raivo Tamsalu. Ma nägin Raivo esitlust Eesti innovatsiooni päeval aprillis. See lugu jäi mulle meelde, sest poisid alustasid oma kodu garaažist minimaalsete ressurssidega ning täna on nad jõudnud Eesti turule. Capster koduleht 

Jällegi näide sellest, et raha taha ei saa ja ei tohi asjad kinni jääda. Kui sul on mõtteviis paigas siis nuputatakse ka kõige keerulisemad asjad välja.

Raivo räägib:
– Kuidas idee sündis
-Mis olid esimesed sammud
-Kuidas ideed viidi ellu kodu garaažis
-Kuidas leiti investorid
-Kuidas Eesti turule jõuti
-Mida investorid tahavad
-Kuidas jõuti Capster-i disainini, ilma, et kellegil meeskonnast oleks olnud selleks vajalikke oskuseid või teadmisi
-Kuidas peaks valima meeskonda, kellega äri alustada
-Mis on tegelikult äri alustamisel oluline

JA PALJU MUUD! OSALEJAD SAAVAD KÜSIDA KA KÜSIMUSI NING LÄBI PRAKTILISE AJUTÖÖ LEIDA IDEID.

Nagu mainitud, kui luua inimesele situatsioon ja keskkond, kus ta saab olla loominguline, siis sünnivadki IDEED! Ära oota seda tunnet ja ideed, et see sind avastaks, seda ei pruugi kunagi juhtuda. Kui sa oled see keegi, kes tahab juba täna teha algust, aga ongi see tavaline probleem, et “Ideed ei ole”, TULE KOHALE JA JOOKSE ISE OMA IDEELE VASTU! 🙂

Nagu ikka mulle kombeks, et luua tõesti inimestes see ebamugavus tunne ja panna nad mõtlema väljas pool boksi, siis ka sellel üritusel on meil mänge, kust võid lõppude lõpuks lahkuda oma äriideega!

Kuna soovin üritusele osalema inimesi ja gruppi, kes tõesti nüüd on nõus tõsisteks muutusteks elus, siis teadlikult olen loonud ka strateegia, et just sellised inimesed üritusele tuleks. SUL EI OLE VAJA OMA IDEED, ET ÜRITUSEST OSA SAADA. Pole mitte midagi paremat kui viibida koos ühes ruumis nendega, kes on valmis tegema esimese samme ning kes teab ehk isegi kohtate oma tulevast äripartnerit! 🙂

PALJUD OOTAVAD SEDA ÕIGET HETKE, ET TULEKS “HEA IDEE”. NII JÄÄDAKSEGI OOTAMA. TULE KOHALE JA VAATA KUIDAS SAADA IDEID NING VÕIMALIK, ET LAHKUDKI OMA IDEEGA!

Ürituse hind on 15 eurot. Üritus on neile, kes näevad asjal väärtust ja tulevad sinna eesmärgiga lahkuda nii, et peale ürituse toimumist ja praktiliste mängude ning teadmistega tegeletakse ka hiljem edasi. Tule kohale, ole avatud ning anna endale võimalus!! Homsele päevale asju lükates, lükate te end kaugemale oma eesmärkidest. Kasuta oma aega targalt ning ära lase endal üks päev üles ärgata ja kahetsusega avastada kui palju tegemata jäi, sest lõite endale vabandusi.

Sinu tulevikku ei saa mõjutada ei Savisaar ega ka keegi teine, kellele süüd veeretada. Ära jäta end kellegi hoolde, HAARA OHJAD ISE!

Registreerimine: tenistediana@gmail.com

 

Palju Õnne veel ka minu issile, kes täna sai 41 aastaseks

20108064_1632290226781336_1686804817_o

Kõike kõige paremat Teile seniks! :))

 

ENGLISH

7.07-14.07 another AMAZING week has past.

One week has past again super fast, but AWESOMELY full of new opportunities and offers. Even while writing this post I feel big excitement inside. Emotions are overflowing. Just because how far I have got by now and that all only because just three years ago I made a DECISION that from now on all will go up and I will work towards it. Daily I confirm in how powerful is and can be the power of ones mind.

Before I start to write further, I would like to thank you all who you took your time and wrote me to say how inspired and motivated you got by even reading what I write. It is amazing to know that the things that I am doing also benefit and affect others in a most positive way.

About my week:

Last Friday 7.07 I went to Erasmus+ in Estonia to see the opportunities in projects with young people there Euroopa noored

One of my childhood friends arranged a meeting with the women who gives information about the projects with Erasmus+. The meaning of those projects is to create sustainable growth within young people. When I heard about it more, I got excited to start. Currently I am looking team members with who to create something amazing. There needs to be two teams, one in Estonia and another one from another country. In both teams needs to be 4 people that will work for the same goal. If it is something that is interesting for you then send me an email, lets put team and heads together! :)) (tenistediana@gmail.com) The rules are that the team can consist from people up to 30 years old.

At the moment I have this satisfaction feeling that I am finally on the place and I doing something right. I am only 24 years old and all life in-front of me, but now I have this calm feeling inside. This calm feeling that confirms me that I have figured out “That something” that made me scared just months ago. The scary feeling that have not found my place jet or the feeling that I am on right track. Now it is awesome to wake up in the mornings, because most of the days I make my happy calls or voice messages to my family or friends by saying what again happened. Just couple of months ago I did not think that it takes only few months to get this feeling that yes this is what I wanna do and where to improve. This feeling, like you are not that lost anymore and everything comes naturally and most importantly with bigger and bigger self-growth. Being at this age we still look our place and most of us don’t know how, where or what. This is totally normal. But don’t just wait everyday, take an action, even the smallest steps will get you closer to this satisfied feeling.

 

Now I am totally dedicated on my seminars and taking them to next level. From September when people have got their summer vacation, enjoyed the beautiful weather, the real work will start. Stay tuned by following: Diana Teniste

Because of my real vision and passion towards what I do now, I have decided to sell my part of Interhomes Online Networking Property portal in Spain Interhomes Online Networking Property portal

This week I had two seminars.

One in topic: How to set motivational goals 11.07.2017

19959411_1448495385211380_1379090545061803098_n

Another one: Steps towards Success 13.07.2017

19959439_1450355938358658_3095510144914252651_n

THANK YOU for you all that participated! That is so cool that from different areas different people come together and they really come to listen, discuss and to work together. The thing, that I have so different people coming is playing huge part in my own personal growth and I learn a lot. In my seminar was also participating one well known Estonian singer who wrote me the next day very valuable feedback.

Regarding to feedback that I have got so far the seminars have been going well. There is always room for the improvement and I always listen and change and add new things. I value everyones opinion. What made me feel super was also when I was told that after my Tuesdays seminar people discussed my ideas that were shared on the seminar. I get lots of feedback how my bubbly personality makes it even more enjoyable. Yesterday I was told  that it is difficult to believe, that just three years ago I was totally different and felt extremely down. So then again living proof of what your mind can do with you! 🙂 This kind of feedback empowers me even more! I always gather thoughts after my seminars to be able to offer every time better, more motivational and more inspiring events.

The first step to start to make changes is coming out of your comfort zone. Therefore I do not let people just to listen, I also engage them in conversations and create them a situation where they have few seconds in that spot light.

Answer on one question. Do you think what other people think of you?

If your answer was yes, then you see that most of us are too busy to think what others might think of us, so eventually nobody has time to think about you! 😉 That is why don’t hide yourself behind a fear that is only illusion that you create yourself in YOUR head. And your thoughts DO AFFECT HOW YOU PERFORM IN LIFE. Go against your fears, train them and one day it is not a fear anymore. (PS! I AM NOT MEANING HERE TO JUMP FROM THE ROOF OR FROM THE CLIFF :))) )

In my first two seminars was coming one marvellous woman. Woman, who has already lifehacks and has accomplished success. To see this kind of people coming to my seminars and not only ones… is incredible. She said that even she got some new thoughts. After my seminar she wrote me and offered me to meet to discuss our potential co-operation. Today morning 14.07.2017 I had a meeting with her at her caffe Kuusk Hernesto and she told me they often make events like I do. Where people come together, enjoy good snacks and drinks and have one motivational evening. She offered me to have also some of my events there, because she would like to gather intellectual people that spend nice time together. Of course my eyes started to shine right away and I looked the place it is super cosy and nice and I already in my head was thinking what awesome inspiration and ideas I could arrange there in order to give people THE NIGHT. I am also very flattered that I got exposed to this kind of opportunity and chance. She told me that when she was on my seminar there was not one second when she did not feel that I am not totally in it and that I have THE personality to carry on my message to the listeners.

They have events more: Kuusk Hernesto Facebook

Super cosy place where to spend time with your friends or have a meal! 🙂

Kuusk Hernesto

Just few months ago I got an idea why not to start already with my own seminars and NOW I AM ALREADY RUNNING WITH IT! From every corner I get exposed to new things. On my seminars I catch someones eye and from there I get opportunities and life is full of opportunities! So much interesting offers and feedback that helps me to grow. AWESOME to feel, that I have this something that makes people come back and say me that my personality is this something that makes it even more enjoyable.

Like or follow my page to keep yourself updated with my upcoming events: Diana Teniste

By now within just 1,5 weeks I have already three co-operational partners! :))

About one I wrote on my last blog Companion

 

My third partner offered me that when I go to gymnasiums that we make between those young people who are interested also a competition and will take the best ones to London to a seminar where they can gather motivation, ideas and network. I will write about it more when in September I start to go to schools again. I JUST MENTION THAT FOR GYMNASIUMS MY LECTIONS WILL ALWAYS STAY FREE! If some months ago I thought how I can give back enough or do something without having jet millions, then now I know that you can always do something and for me to go and share the real truth that brings us to a happy and successful life, with young people, who soon going to this big world is something where I can already give back to community. Ask any successful person in life, how did they got there. They will answer you SELF-CONFIDENCE, SELF-BELIEFE, IGNORING THE FEARS AND ACTION!

On my last seminar I introduced also Mel Robbins 5 second rule : 5 second rule

TRY IT!! WITH THIS LITTLE SMALL THING YOU WILL END UP MAKING BIGGER STEPS! 😉

I have also my next event coming. The event is in Estonian. If you speak Estonian and you are interested, read about the event on this blog under Estonian version.

The event is about guys who started from their home garage and ended up in Estonian market and pharmacies.

Capster

Facebook event: Capster Kodu garaažist Eesti turule

 

 

ALL THE BEST UNTIL NOW! :))

Also Happy Birthday to my father who turned 41 years today! 🙂

20108064_1632290226781336_1686804817_o

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s