Me ei ole füüsiliselt vangis, kuid tihti me loome endale peas nähtamatuid trelle/ We are not in prison physically, but jet we create the invisible bars in our minds

ENGLISH BELOW

Meil on igapäevaselt sekundit, kus me teeme otsuseid. Just need millisekundid, mis panevad paika selle, mis juhtub järgmiseks. Panevad paika järgmise minuti, päeva, nädala, kuu või isegi aasta. Päevasel ajal meil on mitmeid mõtteid ning need mõtted panevad paika, kuidas me järgmiseks tegutseme. Meie mõtteviis on niivõrd oluline, oluline just sellepärast, et kõik saab alguse meie mõtetest. Mida me oleme võimelised visualiseerima ning uskuma, et võib juhtuda, selle taha me paneme ka teod.

Ma siiralt usun, et meile on antud see võime unistada just sellepärast, et me oleme võimelised oma unistusi teostama. Tihti aga räägitakse endid neist välja, sest palju mugavam on teha igapäev sama asja kui seda, et üks hetk miskit teha teistmoodi. Aga kui ühel hetkel natukene rohkem pingutada ja tulla välja mugavustsoonist, siis annad endale võimaluse. Annad endale võimaluse, et ehk aasta pärast ei ole probleemid enam need samad, mis on tänasel päeval. Meil on üks elu, me oleme siin ühe korra, milleks elada lihtsalt et hingata ja vooluga kaasa minna? Paljud ütlevad “Minuga lihtsalt juhtub kõik halb”, “Mul ei ole õnne”, nii öeldes, oletegi oma mõtetes fokuseerinud just sellele õnnetule elule. Nii uskudes ja öeldes ei näegi ega annagi endale võimalust muutusteks. Mõtesta ümber. Proovides teha seda, mida varem pole proovinud, avastame me just selle suursugususe enda sees, selle võime, et me oleme päriselt võimelised midagi tegema ja saavutama. Ja kui läheb esimesed korrad halvasti, siis see on okei, sest kui see oleks lihtne siis kõik elaksid elu, millest nad unistavad. Aga üks ebaõnnestumine on kõigest üks proovitud viis miljonist, mis ei toimunud. Ikka ja alati edasi! Sul on unistus, mis sul kaotada on kui sa proovid? Mida karta? Hirm on illusioon, mida me endale loome ning mis meid tagasi hoiab igapäev tegemast otsuseid, just neid otsuseid, mis meid meie eesmärkidele ligemale viiksid.

Paljud on küsinud viimasel ajal minult, et kuidas olles alles Eesti tagasi kolinud, olen suutnud siin juba teha nii palju ning oma plaane ellu viia- Aga mida oodata?  Saladus ongi lihtsalt TEGUTSEDA ning ise võimalusi leida! Kui ma mõned kuud tagasi Eesti kolisin ning otsustasin, et alustan motivatsiooni ja inspiratsiooni üritustega, siis oli neid, kes ütlesid, et ma olen selleks liiga noor ning saaksin ehk ainult noori inspireerida, sest vanemad inimesed ehk ei oskaks minuga samastuda või mina nendega. Ma ise nii ei arvanud ja otsustasin ikka tegusteda. Tänasel päeval minu üritustel käib inimesi igas vanuses, erinevad erialad jne ning tullakse ka veel tagasi mitmeid kordi. Vahet pole mida keegi kuskil arvab või ütle, sul on vaja ainult iseendasse uskuda. Ainult üks inimene, kes peab uskuma sinusse ja see oled SINA ISE! Ära piira end ja oma võimeid oma mõtetes, nii tehes, piirad sa oma võimalusi ja tegelikku potentsiaali elus.

ÄRA KARDA SEDA MIDA POLE VEEL JUHTUNUD! Ja ära pane oma õnne tunnet ootele! Me ei saa iialgi tagasi tänast, homset või eilset päeva. Oska tunda õnne ka juba täna, oska tunda end elavana ka juba täna!

Kolmapäeval 1.Novembril avanes mul suurepärane võimalus, sest mind kutsuti esinema  Euroopa infobüroo parlamendi ja rajaleidja poolt korraldatavale üritusele “Julgelt tulevikku 2017”

22780424_1549773545083563_2193964657119023652_n

Mul oli suur AU jagada lava selliste inimestega nagu Kaja Kallas, Indrek Tarand ja teised. Tee seda mis sa armastad, tee seda mitu korda halvasti seni kuni sa teed seda hästi ja keegi kuskil märkab! 🙂 Meil kõigil on see võime elada elu, mida me endale peas ette kujutleme, kui me paneme selle taha ka teod!

23031386_1553823354678582_2380285473927888242_n

Infot ka järgmise “Eduka elu häkid” üriutse kohta leiad siit Eduka elu häkid 6- Krista Lensiniga. Särava igale eestlasele tuntud vapustava naisega- https://www.facebook.com/events/384045792027072/  

Rohkem infot teiste ürituste kohta leiad braincamp Facebooki lehelt.

Jaanuarist alustab jälle ka täies hoos meie braincamp koolituste saaga, kus iga nädal käsitletakse erinevaid teemasi, mis on olulised eduka elu saavutamiseks ning aidatakse igal osalejal panna kokku nädala plaan, mis aitab eesmkärkidele ligemale jõuda! Edukas elu on see kui sa saad oma päeva alustada naeratusega ja teha seda, mis sulle meeldib! 

 

IN ENGLISH

Daily we have the moments, the moments during what we are making decisions. Those decisions we make during those moments are deciding what is happening next- day, week, year. During the day we have multiple thoughts that are controlling our actions. The mindset of ours is so important because we don’t put action behind something that we have not been thinking before. What we are capable of dreaming, believing or visualising, we put the actions behind it.

I truly believe that we have the ability to dream to make our dreams come true. Too often although there is no action behind them, because of the insecure feeling and fear that it might not come true or a fear in front of a failure. It is easier to stay in a comfort zone and just to go with a flow and find excuses why not to do. But we have this one life, this one opportunity here to experience and live, so why waist it? If to do today something differently you will give yourself an opportunity. An opportunity to not have the same problems or worries next year. Don’t allow yourself the sayings “All bad things happen with me always”, “I have no luck”. By doing so you are focusing on creating your own misery. You are not even giving a chance for yourself to have it better, because you are so focused on all the bad. Change the mindset of yours! Nothing good can not happen before it has not happened in your head. If we try to do something that you have never tried before, we discover the greatness in ourselves and we see what we are really capable of doing. And it is not easy, if it would be easy then everybody would do it. One failure is just a one simple way of trying from hundreds of other ways of doing something. What are you afraid of or what can you loose by trying? Work towards your dreams not against them!

I just few months ago moved back to Estonia and many have been asking from me recently that how come I have done already so much and accomplish many things? But what to wait? I have a dream and I know without me takin any action towards it, nothing will not happen. I have clear vision in my mind what I want, how I want and I need to act. When I few months ago decided to start with braincamp and with the events that will inspire and motivate people, then many said to me that it might not work out cause I am too young and people might not be able to identify with me, so I might have my talks presented only for the young ones. I didn’t care, I knew what I want and I decided to try. Today I have people coming to my events in different ages and many of them are coming multiple times. You don’t know what can or can not be before not having tried it. Only person you need to believe in you is YOURSELF. Don’t put yourself behind the bars in your mind by limiting your potential in life.

Don’t be afraid of something that has not happened jet! Don’t put your happiness on hold! We never get back yesterday, today or tomorrow. Have an ability to feel the happiness and the feeling of BEING ALIVE also already today! 

On Wednesday 1 of November I had a great change to perform on a bigger stage that I have been performing so far. I was invited to perform by Euroopa infobüroo parlamendi and  rajaleidja created event “Julgelt tulevikku 2017” which in English means “To the future with the courage 2017”

22780424_1549773545083563_2193964657119023652_n

I had an honor to share a stage with people like Kaja Kallas and Indrek Tarand.

Do what you love! Do it good and someone will notice:) We all have the possibility to live the life we wish to if we believe it in our minds and put actions behind it!

23031386_1553823354678582_2380285473927888242_n

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s