bc tumedal 18280086_1548244628519230_641632473_n

IN ENGLISH BELOW

Minu nimi on Diana Teniste. Ma olen 24 aastane ettevõtja, (Kaasasutaja Hispaania kinnisvaraportaali Interhomes Online http://www.interhomesonline.com) ja braincamp Eesti asutaja, mis aitab osalejatel kujundada edukat mõtteviisi, harjumusi ning koostada ka iga nädalast plaani, mis aitab osalejal oma eesmärkide poole liikuda.

Olles olnud mitte just kõige säravam õpilane, siis mulle alati sisendati, et minust ei saa midagi või parimal juhul minust saab kellegi sekretär. Tänaseks olen ma asutanud ühe ettevõtte, mille ka juba olen maha müünud ning alustanud teise ettevõtmisega, milleks on braincamp Eesti.

Olen ise saanud elus kogeda, kuidas mõtteviis elu kardinaalselt muudab ja mõjutab ning olles nüüd rohkem eneseteadlikum ja olles loonud endale mitmeid võimalusi elus, soovin ka teistel aidata mõista, et meie elu on meie endi kätes ning meie ise saame seda kujundada.

2012-2017 elasin ma välsimaal

2012-2016 – Omandasin kõrgharidust Taanis Ülikoolis nimega Lillebaelt Academy of Applied Sciences. Erialal Innovation and Entrepreneurship. Kui ma ülikooli kandideerisin, siis tol ajal minu inglise keel ei olnud parim ning kui inglise keele õpetajalt paberite täitmiseks abi palusin, ütles ta mulle, et sellel ei ole mõtet, sest ma ei ole sellel tasemel. Õnneks otsustasin ma seda arvamust ignoreerida ning tänaseks on mul ülikool Taanis lõpetatud

2015-2017 Omasin kinnisvaraportaali Hispaanias

Hispaaniasse läksin ma praktika raames. Praktika lõpus sai minu praktikaaegsest ülemusest minu äripartner (Sellist võimalust ei saanud ma sellepärast, et oleksin olnud kõige targem, vaid sellepärast, et olin enesekindlam, teadsin oma väärtust ja mõtlesin, et mina siin elus kõike saangi). Tänaseks olen ma oma osaluse maha müünud, et tegutseda Eestis jõudsalt braincamp-iga. braincamp Eesti Facebooki leht. Veebileht: https://braincamp.ee/

My name is Diana Teniste. I am 24 years old, entrepreneur (Co-Founder of http://www.interhomesonline.com) and a Founder of braincamp Eesti in Estonia, that helps people to get in a mind of success for creating a better life and helps with preparing a weekly “To Do” list for every participant regarding to their goals. braincamp Facebook page. Webpage: https://braincamp.ee/.

I was always told by teachers in high school that I will not be anything or that in best case I would become someone’s secretary, only because I did not shine with my grades and had interests which every girl in her puberty has. Already in such a young age they were trying to fit me into a box and always brought out the things I lacked instead of encouraging me and acknowledging my good qualities. I was measured down by my academic achievements and by how I dressed, how I did my make up or for whatever other reason that doesn’t matter in the bigger picture. I was always told by my high school teachers that I will not get a good job because I’m not smart enough, but here I am today, I have been hiring people myself, sold one company Interhomes Online and started with a Brain Camp activity. My English was not the best during the high school time and when I asked my English teacher to help me with applying to university in Denmark she just laughed…once again here I am today, having my BA done in Denmark in Innovation and Entrepreneurship. For all that, today I can communicate in five different languages.